Pearly Whites – Pack of 6

$24.00

Includes toothbrush, toothpaste, mouthwash, and 2 dental floss picks.

Unit Cost – $4.00
Suggested Retail Price – $10.00
Gross Profit Per Unit – $6.00

Category: